tatil kredisi veren bankalar

Bireysel Tatil Kredisi Halkbank’da

Halkbank, sektöre öncülük eden ve yoğun ilgi gören komisyonsuz, masrafsız ve düşük faizli bireysel kredi ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Halkbank, bireysel kredi komisyonunu tatile yolladı

Halkbank, yeni kampanyası “Komisyon Tatilde” kapsamında komisyon ve dosya ücreti almadan tüketici kredisi kullandırıyor. Aylık %1,54’lük düşük faiz oranı ve 48 ay vade ile piyasaya sunulan kredi için kefil de talep edilmiyor. Halkbank’ın yeni kampanyası Eylül’ün ilk haftasına kadar sürecek.

Halkbank’ın yeni kredi kampanyasını değerlendiren Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru şunları ifade etti:

“Bankamız, daha önce hizmete sunduğu komisyonsuz ve masrafsız bireysel kredi ürünlerine gelen yoğun talebi değerlendirerek ‘Komisyon Tatilde’ ismini verdiğimiz yeni kampanyayı tasarladı. Tüm yaz dönemini kapsayacak bu kampanyamızla tüketici kredilerinde komisyonları ve masrafları tatile yolluyoruz. Benzerleri ile karşılaştırıldığında piyasadaki en düşük faizli, en uzun vadeli ve belli bir üst limiti olmayan tek masrafsız kredi olan ‘Komisyon Tatilde’ ile müşterilerimizin bireysel nakit ihtiyaçlarına en cazip çözümü sunuyoruz.”

Komisyon Tatilde kredisi tüm Halkbank şubelerinden kullanılabiliyor.


Tags:

Bilgecan Rüya Yorumu Yemek Tarifleri Sitesi