irlanda Dil Okulları

irlanda Dil Okulları, Yurtdışı Dil Okulları, İrlanda Dil Okulları, yurtdisi egitim, İngilizce, yurt dışı dil eğitimi, yurtdışı dil okulları

İrlanda’nın başkenti olan Dublin Batı Avrupa’da yer alıp, büyük Avrupa şehirlerinin sahip olduğu olanakları sunarken küçük şehirlere has bir çekiciliğe de sahiptir.

İrlanda’da İngilizce Kursu

Geos, Dublin’in en popüler merkezinde, restoran, alışveriş merkezleri, cafe, banka ve müzelere yakın bir konumdadır. Birçok ülkeden gelen öğrenciler hem öğrenme sürecini olumlu etkileyen hem de değişik kültürlerin kaynaşmasına imkan sağlayan bir ortam hazırlar. Okulda zengin çalışma kaynakları, televizyon, video, kütüphane ve bilgisayarda çalışma olanakları sunulmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin birebir görüşebilecekleri akademik danışmanları olacaktır.

Geos’ta öğrenciler modern donanımlı sınıflarda esnek ders saatleriyle rahat ve kaliteli bir eğitim almaktadır. Okulun öğrenci kapasitesi 72 öğrencidir ve her sınıf kapasitesi en fazla 12 öğrenci ile sınırlıdır. Dersler yoğun İngilizce olarak verilmektedir; bunun dışında Cambridge FCE ve CAE hazırlık kursları, gezinti ve konuşma kursları Geos’un sunmuş olduğu diğer eğitim Programlarıdır.

İrlanda’ya, İngilizceyi mümkün olduğunca hızlı öğrenmek için gitmeyi düşünen öğrencilere yoğun İngilizce programlarını öneriyoruz. İrlanda’da aile yanında konaklama seçeneği, yerel halkın özel hayatlarını nasıl geçirdiklerini öğrenmek ve yanında kaldığınız aile ile İngilizce konuşarak ders dışında pratik yapmak için harika bir yoldur.


Tags:

Bilgecan Rüya Yorumu Yemek Tarifleri Sitesi