Güney Afrikada İngilizce

Güney Afrika, Güney Afrikada eğitim ve Güney Afrikada İngilizce dil okulları Güney Afrika’da İngilizce. » Güney Afrika Dil Okulları · » Güney Afrikada

GÜNEY AFRİKA’DA İNGİLİZCE KURSLARI

Güney Afrika, Afrika kıtasının en güney ucunda yer alır. Ümit Burnu Cape Town’a yakın en güney burundur. Güneybatısında Atlantik güneydoğusunda ise Hint Okyanusu ile çevrili olan yarımadanın içinde küçük Lesotho Krallığı’da yer alır. Ülkenin en önemli iki kenti Johannesburg ve Capetown pek çok ziyaretçiyi ağırlar. Doğaseverlerin ve vahşi yaşamı bire bir yaşamak isteyenlerin tercihi olan Güney Afrika aynı zamanda sahil şerdi boyunca su sporları ve deniz canlıları le de unutlumaz bir deneyim sunar. Kozmopolit bir yapıya sahip olan ülke etnik farklılıkların geleneklerini ve özelliklerini de kendinde birleştirmiştir.

Ülkenin resmi dili İngilizce ve Almanca’dır aynı zamanda Afrikaan ve diğer Afrika dilleri de konuşulmaktadır. Doğası, yaşam kalitesi, uygun fiyatlı okulları ile son yıllarda dil öğrenimi yapmak isteyen öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir. Ayrıca iyi üniversitelere de sahip olan ülkede dil öğrenimini tamamladıktan sonra üniversiteye devam etmek isteyenler içinde pek çok fırsat bulunmaktadır. Dil öğrenimini gönüllü programlar ile birleştirmek ise mümkündür. Çok çeşitli vahşi hayvan, bitkiler, kuşlar ile karşılaşabileceğiniz ülke bu anlamda da eşsiz olasılıklar sunar. 1 aya kadar kalışlarda vize almak gerekmemektedir. uzun süreli kurslar içinse vize almak zorunludur.

NEDEN İNGİLİZCE?

· Internetin evrensel dili İngilizcedir.

· İngilizce en kolay öğrenilebilecek dillerden bir tanesidir.

· Sadece İngilizce dilinde yayınlanan gazate ve dergilere tüm dünya üzerinde erişebilirsiniz.

· Bilimin anadili İngilizcedir. Bu alanda yapılan araştırmaların çoğu İngilizce olarak sunulmuştur.

· Dünya üzerinde 1,500,000,000 insan İngilizce konuşmaktadır.

· Tüm ünlü yarışmalar ve konferanslar İngilizce olarak sunulmaktadır.

· Birleşmiş Milletler ve NATO’nun resmi dillerinden bir tanesidir.

· İngilizce 100’den fazla ülkede resmi dil olarak konuşulmaktadır.

· Uluslararası iş hayatı İngilizce üzerinden iletişim sağlar.


Tags:

Bilgecan Rüya Yorumu Yemek Tarifleri Sitesi