Fenerbahçe Bonus Card

Fenerbahçe Bonus Card

Fenerbahçe Bonus Card adlı ürünü tanıtan Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş, taraftarlar için geliştirilen bu kartın tüm ‘Bonus’ özelliklerini taşıdığını söyledi

Denizbank, Fenerbahçe kulübüyle yaptığı anlaşmayla, ‘Fenerbahçe Bonus Card’ adlı kredi kartı ürününü kullanıma sundu. Denizbank Finansal Hizmetler Gubu Başkanı Hakan Ateş, projenin ilk yılında 50 bin kartlık hedefe ulaşılmasının planlandığını söyledi.

Yeni kredi kartının ‘Bonus’un sunduğu tüm özellikleri içerisinde barındıracağını ileten Ateş, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Fenerbahçeliler kartları ile indirimli alışveriş imkânı yakalarken kendileri de kazanacak kulüpleri de. Fenerbahçe taraftar yıllık aidat bedeli ve harcama tutarı üzerinden oluşan gelirin bir kısmı Fenerbahçe’ye aktarılacak. İl yıl hedefimiz 50 bin karta ulaşmak. Bu durumda Fenerbahçe’ye 1.5 milyon dolar gelir sağlanacak.”

Temassız kart sistemi

Yeni kredi kartı aynı zamanda ‘kombine kart’ yerine geçerek, stat girişlerde de kullanılabilecek. Denizbank müşterilerinin sahip olabileceği kredi kartları temassız kart özelliğine sahip olacak.

Hakan Ateş, Fenerbahçe Bonus Card kullanan taraftarların, futbolda A takım ve diğer branşlara hediye bilet kazanıp antrenmanları izleme şansı yakaladıklarını, deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Loca 2. katında izleme, anlaşmalı üye işyerlerinde indirim ve özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkânına sahip olduklarını belirterek kartın aynı zamanda kombine kart yerine geçtiğini anlattı.

Taraftarlar, müşteri değil

Fenerbahçe kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Denizbank ile işbirliklerinin önemine dikkat çekerek, şöyle konuştu: “Taraftarlar 1 TL’lik alışverişlerini bile bu kartla yapabilecek ve yaptıkları harcamayla kulüplerine de katkı sağlayacaklar” dedi. Yıldırım, Fenerbahçe’nin kalıcı gelirlerle kendi ayakları üzerinde durduğunu belirterek, “Paralı başkan dönemi bitti. Kalıcı gelirlerle başarılı olunur. Taraftarı müşteri olarak görmek çok yanlış. Çünkü onlar takımın sahibi” dedi.

Yıldırım, Fenerbahçe’nin de krizden etkilendiğini aktararak, “Biz de krizden etkilendik. Satışlarımız yüzde 10 ile 15 arasında düşüş gösterdi” diye konuştu.


Tags:

Bilgecan Rüya Yorumu Yemek Tarifleri Sitesi