Cape Townda dil okulları Cape Townda eğitim

Cape Townda dilokulu ,Yurtdışı Dil Okulu Cape Town Güney Afrika Cum. İngilizce Yurtdışı Dil Okulu. Yurtdışı Dil Okulu Güney Afrika Cum. İngilizce, Cape Town Güney Afrika

Cape Town ingilizce eğitimi

Cape Town; değişik kültürlerin muhteşem bir doğada buluştuğu bir ortamda ingilizce öğrenmenin yeni yoludur. Son yıllarda en çok ziyaret edilen turistik yerlerden biri olan Cape Town rahatlatıcı atmosferi ve çok değişik kültürlerin kaynaştığı yaşam tarzı ile Güney Afrika’nın “Gökkuşağı Ülkesi” olarak anılmaktadır. İki okyanusun birleşmesi ancak birbirine karışmaması ile ün yapan Cape Town Güney Afrika’nın en güzel şehridir. Alabildiğine uzun kumsallar, şarap mahzenleri, altın madenleri, birbirinden farklı türde binlerce kuş çeşidi, Masa Dağı’nın eşsiz manzarası ve bu dağda bulunan 5000 üzerinde bitki çeşidi ile Cape Town birçok güzellik sunmaktadır.

EC CapeTown, 2002 yılında şehrin tam merkezine modern bir bina üzerine kurulmuştur. Okul, merkezdeki bütün internet cafelere, restoranlara, mağazalara, barlara ve daha birçok sosyal aktivite alanına yakın olarak kurulmuştur. 10–20 dakikalık mesafede Cape Town ‘ın mükemmel güzelliklerini keşfetme imkânınız bulunmaktadır.

Kuruluşundan itibaren EC Cape Town İngiltere’deki ana şubenin büyük destekleri ve sunduğu kaliteli eğitimi ile birkaç yıl içerisinde tüm dünyada geçerli bir kurs sertifikası sunabilen bir kurum haline gelmiştir. Her pazartesi okulda yeni kurlar başlar ve yeni öğrenciler seviyelerinin ölçülmesi için basit bir sınava tabi tutulur.

Ders verilen 16 sınıf da tam donanımlıdır, internet olanağına sahiptir ve sınıf mevcudu en fazla 8 kişidir. Bunlara ek olarak okulda kütüphane ve öğrenci kafeteryaları hizmet vermektedir


Tags:

Bilgecan Rüya Yorumu Yemek Tarifleri Sitesi