albaraka türk kredi kartı başvurusu

Artık alışverişlerinizde para taşımak yerine Albaraka Türk Master / Visa kredi kartı ile dünyanın 220 ülkesinde milyonlarca mağaza, market, otel, tatil köyü, benzin istasyonu, restaurant ve diğer alışveriş yapacağınız işyerlerinde nakit para taşımadan harcama yapabiliyorsunuz.

Özellikleri

* Neden Albaraka Türk Kredi Kartı? Çünkü, Albaraka Türk Kredi Kartı çok özel bir karttır. Kredili…ama…faizsizdir. Alın teri kazançlarınızı huzurlu alışverişlere dönüştürmek artık sizin elinizde….. Nasıl mı?…İşte yolu: Hesabınızın bulunduğu şubemizden ya da size en yakın şube de Cari veya Katılım Hesabı açtırıp, Kredi Kartı Yetkilisinden Kredi Kartı Başvuru Formu talep edebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek Kredi Kartınız kullanımınıza sunulacaktır.

* Albaraka Türk Master / Visa Kredi Kartı İle Yaşamınızı Kolaylaşır, Albaraka Türk Kredi Kartı, belli bir limit içinde gelirinize destek olur, size azami satın alma gücü sağlar, sizi para taşıma zahmetinden ve riskinden kurtarır. Yurtiçi ve yurtdışında güvenli ve rahat kullanımı ile çağdaş kolaylıklar sağlar.

* Albaraka Türk Master / Visa Kredi Kartı sahibi olduğunuzda dilerseniz 18 yaşından büyük yakınlarınız için 3 adede kadar ek kart talep edebilirsiniz. Ek kartlarınıza, sizin için tahsis edilen limit dahilinde tüm dünyada nakit para taşımadan alışveriş imkanı sağlayan Albaraka Türk Master / Visa Kredi Kartına sahip olabilmek için size en yakın şubemize müracaat etmeniz yeterli.

* Yaptığınız harcamaların dökümü ve ödemeniz gereken tutarı içeren detaylı hesap bildirim cetveliniz (ekstreniz) her ay adresinize Posta aracılığı ile Albaraka Türk tarafından gönderilir. Dilerseniz, Albaraka Türk’ün herhangi bir şubesine uğrayarak öğrenebileceğiniz gibi, Alo Albaraka Türk 444 5 666 tuşlayıp 7/24 saat hizmet veren Çağrı Merkezi aracılığı ile kredi kartı hesap durumunuzla ilgili bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz.

* Albaraka Türk Master / Visa kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerin bedelini son ödeme tarihinde ödediğiniz taktirde hiçbir ilave ücret veya komisyon ödemenize gerek kalmıyor.

* Daha fazla bilgi ve bankacılık işlemleri için 444 5 666 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz

Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Kredi karti sifrenizi belirlemek için asagidaki kanallarimizi kullanabilirsiniz.

Telefon Bankaciligı

* (1) 444 5 666 Alo Albaraka Türk’ü arayin.

* (2) Sifre/Parola islemlerini 2’i tuslayarak seçin.

* (3) Kredi karti sifre belirleme adimi olan 3’ü tuslayarak Kredi Kartiniza SIFRE belirleyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

* (1) Müsteri No ve Sifrenizi girin.

* (2) Sifre Tanimlamalari menüsüne girin.

* (3) Kredi Karti Sifre Degistirme menüsüne seçin ve sifrenizi belirleyin.

Şifre (PIN) aktivasyonu için;

Belirlemiş olduğunuz şifrenin kartınıza yüklenebilmesi için kartınızı Chip&PIN logosu gördüğünüz ATM´lerde bir defa kullanabilirsiniz, ya da kartınızla yaptığınız ilk alışveriş işleminde şifreniz kartınıza yüklenecektir.

Ancak bu nedenle ilk işleminiz red cevabı olacaktır. İşlem tekrar denendiğinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Not: Şifrenizi Albaraka Türk ATM’lerinden ve Chip&PIN logosu gördüğünüz bütün ATM’lerden kolayca değiştirebilirsiniz.

Chip&PIN Uygulaması

Albaraka Türk Master / Visa Kredi Kartı ile şimdi güvenli alış-veriş zamanı.

Albaraka Türk Master / Visa Kredi Kartı chip uygulamasıyla işlemlerinizi şifre girerek güvenli bir şekilde yapacaksınız. Kartınızın kopyalanma ve başkaları tarafından kullanılma riskini en aza indiren chip&PIN sisteminden yararlanmak için kartınızın şifresini 444 5 666 Alo Albaraka Türk’ü arayarak hemen alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası

Albaraka Türk Master / Visa Kredi Kartının kullanılması sizden, Ankara Sigortadan Ferdi Kaza sigortanız bizden.

Aklınızda herhangi bir soru işareti olmasın; sigorta için kesinlikle bir ücret talep etmiyor ve primleri sizin adınıza biz yatırıyoruz. Size ise güvende olmanın huzuru kalıyor.

Kartınızın sigortası size bir yıl süre ile ferdi kazalarda vefat, sürekli sakatlık halleri ile kaza sonucu oluşan tedavi masraflarının karşılanması için aşağıdaki tutarlarda güvence sağlamaktadır.

Teminatlar Bedel(TL)

Ferdi Kaza Vefat 10.000

Ferdi Kaza Sürekli Sakatlık 10.000

Ferdi Kaza Tedavi Masraf 500

Hesap Bildirim Cetveli ve Kredi Kartı Kullanımı İle İlgili Açıklamalar

Hesap Kesim Tarihi (*):

Kredi kartı hesabınızın kesildiği tarihi göstermektedir. Hesap kesimleri aylık olarak ve her ayın aynı (Cumartesiye geldiğinde bir gün kayar) gününde yapılmaktadır.

Son Hesap Bakiyesi: Hesap kesim tarihi itibariyle kredi kartı hesabınızın borç bakiyesini göstermektedir. Bu bakiyenin yanında “+” olması tutarın alacak bakiye olduğunu gösterir.

Son Ödeme Tarihi (*):

Borcunuzun ödenmesi gereken son tarihtir. Son ödeme tarihi, hesap kesim tarihinden 9 gün sonrası olarak belirlenmektedir. Son ödeme tarihi tatil günlerine geldiğinde bir veya iki gün ileriye kayabilir. Hesap Bildirim Cetveliniz son ödeme tarihinden 2 gün önce elinize ulaşmadığı takdirde, son hesap bakiyenizi 24 saat hizmet veren Kredi Kartları Müşteri Hizmetleri Birimini arayarak öğrenebilirsiniz.

Otomatik Faks Hizmeti:

Hesap Bildirim Cetvelinizin her ay postayla size ulaştırılmasının yanı sıra, dilerseniz Kredi Kartları Müşteri Hizmetleri Birimi’ne vereceğiniz bir talimatla, Hesap Bildirim Cetvelinizin her ay düzenli olarak, bildireceğiniz numaraya ( bu numara yalnızca fax olarak kullanılıyor olmalıdır ) fakslanmasını da sağlayabilirsiniz.

Tahsis Edilen Limit:

Kredi karti ile yapacaginiz perakende alisverisler için kredi kartiniza tahsis edilen toplam limiti göstermektedir. Lütfen toplam harcama tutarinizin size tahsis edilen limiti asmamasina özen gösteriniz

Kullanılabilir Limit:

Kredi kartınıza tahsis edilen limitten, hesap kesim tarihine kadar bankanıza ulaşan harcamalar ve verilen provizyonlar düşüldükten sonra kalan tutarı göstermektedir.

Devir Bakiyesi:

Bir önceki Hesap Bildirim Cetvelinizdeki son hesap bakiyenizdir.

Hesap Kayıt Tarihi:

Yaptığınız harcamaların hesabınıza kaydedildiği tarihtir.

İşlem Tarihi:

Alışveriş ve ödeme yaptığınız tarihi göstermektedir.

Ödemeniz Gecikirse:

Ödenmesi gereken asgari tutar borcun tamamıdır. Borcun ödenmemesi halinde, Gecikme Cezası işletilir.

Alışveriş Kar Payı Oranı : %0

Gecikme Cezası Oranı : %2,73

Örnek Gecikme Cezası Hesaplama

Hesap Kesim Tarihi Borç Tutarı X Ödenmeyen Gün Sayısı X Gecikme Cezası Oranı

100 X 30

1.000 TL 30 gün gecikmeli olarak ödendiğinde işleyecek Gecikme Cezası:

1.000 X 30 X 2,73 =27,30 TL olacaktır.

100 X 30


Tags:

Bilgecan Rüya Yorumu Yemek Tarifleri Sitesi